Новини

Світ повних можлиовстей 1

Проект продовжується! Другий тренінг відбувся у загальноосвітній школі №24. Діти проявили неабияку активність. Вони створили два мультфільми, один з яких - "Бережіть первоцвіти", в якому закликають берегти природу.  Другий мультфільм - "Надія на краще життя", який наголошує на цінності кожної людини в суспільстві. 

Інститут неформальної освіти

15 березня, відбулися установчі збори Громадської ради з питань молодіжної політики при Департаменті освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. ГО "Інститут неформальної освіти" увійшла в склад Громадської ради. Керівник організації, Vasyl Chornopyskyi, був делегованим представником.

Світ повних можлиовстей

Розпочався проект соціальної мультиплікації "Світ повний можливостей". Перший тренінг ми провели в Дитячо-юнацькому пластовому центрі. Для нас, направду, дуже важливим є те, що разом ми спостерігаємо за ростом активної молоді у нашому суспільстві. Дітей хвилюють справді важливі теми: екологія, відносини між людьми, взаємоввічливість та взаємодопомога.

Світ повний можливостей

Віриш в те, що світ повний можливостей? Прагнеш допомогти дітям розкритись та знайти себе? Хочеш навчитись створювати мультфільми? «Світ повний можливостей» – це проект соціальної мультиплікації, який відбувавася 29.03 - 30.03.18р., на базі навчальних закладів м. Івано-Франківська.

Світ повних можлиовстей 2

Цієї п'ятниці Настя Маліборська презентувала проект соціальної мультиплікації "Світ повний можливостей". Його було підтримано в рамках весняної хвилі програми "Міські гранти" від Тепле Місто. Дякуємо Насті та її команді за ініціативність та бажаємо успіху в реалізації проекту.  Загалом з 36 заявок в рамках цієї хвилі було підтримано 5 проектів. 

Дебати

МИНУЛЕ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО: КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА У РОЗВИТКУ  У виставково-інноваційному центрі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу пройшов дебатний турнір «Минуле для майбутнього: культурна спадщина у розвитку».